قالب digital-download مناسب فروش فایل و نمونه کار

قالب digital-download مناسب فروش فایل و نمونه کار
قالبپیام بگذارید on قالب digital-download مناسب فروش فایل و نمونه کار

قالب digital-download مناسب فروش فایل و نمونه کار

دانلود دیجیتال یک موضوع رایگان وردپرس است که به شما در فروش آنلاین یک محصول دیجیتال کمک می کند. این برنامه بر روی Easy Easy Download ، یک افزونه محبوب وردپرس رایگان برای ایجاد فروشگاه محصولات دیجیتال ساخته شده است. شما می توانید از این موضوع برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین و فروش محصولات دیجیتالی خود مانند کتابهای الکترونیکی ، قالب ها ، مضامین ، افزونه ها ، عکس ها ، موسیقی و غیره استفاده کنید.

دانلود دیجیتال یک موضوع رایگان وردپرس است که به شما در فروش آنلاین یک محصول دیجیتال کمک می کند. این برنامه بر روی Easy Easy Download ، یک افزونه محبوب وردپرس رایگان برای ایجاد فروشگاه محصولات دیجیتال ساخته شده است. شما می توانید از این موضوع برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین و فروش محصولات دیجیتالی خود مانند کتابهای الکترونیکی ، قالب ها ، مضامین ، افزونه ها ، عکس ها ، موسیقی و غیره استفاده کنید.

ویژگی های پیشرفته و رابط کاربری جذاب این موضوع به شما کمک می کند تا بازدید کننده را در وب سایت نگه دارید. برای ایجاد یک فروشگاه کالای دیجیتال با استفاده از این موضوع نیازی به دانش و تجربه قبلی برنامه نویسی ندارید.

دانلود دیجیتال موضوع وردپرس برای شما مناسب است:

شما می خواهید بدون نوشتن یک خط کد ، یک وب سایت تجارت الکترونیکی برای فروش محصولات دیجیتال ایجاد کنید.
شما مایل به فروش کتاب ، موسیقی ، عکس ، طرح و غیره در یک بستر آنلاین هستید
شما برای توسعه وب سایت تجارت الکترونیکی خود از WordPress استفاده می کنید.
شما به دنبال یک الگوی طراحی شده با حق بیمه برای شروع وب سایت تجارت الکترونیکی خود هستید.
شما به دنبال یک تم تمیز ، پاسخگو ، دوستانه با سئو و سرعت بهینه برای ایجاد وب سایت خود هستید.
شما یک مبتدی برای توسعه وب هستید و می خواهید به راحتی و بدون نوشتن یک خط کد ، وب سایت خود را به راحتی ایجاد و تنظیم کنید.
شما به دنبال طراحی فوق العاده در جلو و سیستم مدیریت محتوای آسان برای استفاده در back-end هستید.
مشتری شما یک وب سایت جذاب ، با کاربرد آسان و جذاب مشتری را در زمان کمتری می خواهد.
شما در هنگام نیاز به کمک به پشتیبانی سریع و مطمئن نیاز دارید.
شما می خواهید محتوای نسخه ی نمایشی رایگان است که می تواند با یک کلیک وارد کنید.

بارگیری دیجیتال ویژگی های رایگان قالب وردپرس:

طراحی کاملاً پاسخگو / سازگار با موبایل

با بیش از ۵۰٪ جستجوهای Google که از دستگاه های تلفن همراه حاصل شده است ، ما دیجیتال بارگیری را کاملاً پاسخگو / سازگار با موبایل انجام داده ایم. این موضوع به طور خودکار با توجه به اندازه صفحه نمایش دستگاه های تلفن همراه و رایانه های لوحی تنظیم می شود که یک تجربه کاربری عالی را به بازدید کنندگان شما ارائه می دهد. این موضوع در هر دستگاه بی عیب و نقص به نظر می رسد و تجربه ای روان را به بازدید کنندگان وب سایت ارائه می دهد. شما می توانید با طرحی کاملاً پاسخگو / سازگار با موبایل به طیف گسترده ای از مشتریان برسید.

همچنین ، موضوع بارگیری دیجیتال از تست دوستانه Google Mobile عبور می کند و این بدان معنی است که Google وب سایت شما را دوست خواهد داشت.

بارگیری آسان دیجیتال سازگار است

این موضوع یکپارچه افزونه محبوب Easy Digital Downloads Downloads را به شما کمک می کند تا یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال ایجاد کنید. شما به راحتی می توانید یک بازار آنلاین ایجاد کنید و محصولات دیجیتالی خود را با استفاده از این موضوع بفروشید.

واردات محتوای نسخه ی نمایشی با یک کلیک رایگان

موضوع بارگیری دیجیتال با محتوای نسخه ی نمایشی رایگان ارائه می شود که فقط با چند کلیک می توانید وارد کنید. می توانید وب سایت خود را با محتوای و تنظیمات آماده ما شروع کنید. نیازی نیست ساعت ها وقت خود را برای راه اندازی وب سایت خود از ابتدا سرمایه گذاری کنید.

فقط با چند کلیک می توانید تمام تصاویر ، متون و تنظیمات را از نسخه ی نمایشی زنده بارگیری دیجیتال وارد کنید. ما معتقدیم شما باید بیشتر از زمان طراحی وب سایت خود زمان بیشتری را برای سرمایه گذاری خود اختصاص دهید.

بخش بنر جذاب

این تم دارای یک بخش بنر زیبا و جذاب با دو دکمه Call to Action است. دکمه های Call to Action در قسمت بنر به شما کمک می کند تا بازدید کننده را در وب سایت خود درگیر کنید و آنها را به مشتری تبدیل کنید.

بخش بارگیری

شما می توانید محصولات اخیر خود را به همراه لینک به صفحه محصولات در بخش بارگیری نمایش دهید. موضوع به شما امکان می دهد تا حداکثر ۹ محصول جدید را در این بخش در صفحه اصلی به نمایش بگذارید.

بخش ویژگی ها

بخش ویژگی های این موضوع به شما امکان می دهد ویژگی های محصولات خود را در صفحه اصلی نمایش دهید. شما می توانید ویژگی های منحصر به فرد محصولات خود را برای تحت تأثیر قرار دادن بازدید کنندگان خود و افزایش فروش محصولات خود اضافه کنید.

بخش خبرنامه

با موضوع دانلود دیجیتال ، می توانید یک فرم اشتراک را در صفحه اصلی وب سایت خود اضافه کنید. فرم اشتراک به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا در خبرنامه خود ثبت نام کنند و تبلیغات جدیدی را برای تجارت شما ایجاد کنند. علاوه بر این ، می توانید مشترکان خود را با ارائه پیشنهادات از طریق خبرنامه به مشتریان تبدیل کنید.

بخش شهادت

مردم عاشق خواندن حرف دیگران برای کسب و کار شما هستند. با موضوع دانلود دیجیتال ، می توانید توصیفات مشتریان رضایت بخش خود را در صفحه اصلی نمایش دهید که در تحت تاثیر قرار دادن بازدید کنندگان جدید شما و تبدیل آنها به مشتری مفید خواهد بود.

تماس با بخش اقدام

بارگیری دیجیتال موضوعی با محوریت تبدیل است. این بخش از بخش تماس با اکشن صفحه اصلی برخوردار است به گونه ای که می توانید بازدید کنندگان خود را در وب سایت درگیر کنید و آنها را به مشتری تبدیل کنید. این تم دارای دو دکمه CTA دیگر در بخش بنر است.

سرعت بهینه شده است

هیچ کس از وب سایت کند و آهسته ای استفاده نمی کند که زمان زیادی را برای بارگیری آن می برد. طبق تحقیقات ، یک بازدید کننده حتی ۵ ثانیه صبر نمی کند تا وب سایت شما بارگیری کامل شود. علاوه بر این ، اگر وب سایت شما خیلی کند باشد ، به خصوص هنگامی که گزینه های مختلفی وجود دارد ، یعنی رقبای شما ، در معرض خطر از دست دادن مشتریان بالقوه هستید.

موضوع بارگیری دیجیتال با سرعت بهینه شده است و باعث می شود وب سایت شما سریعتر از یک چشم در هم باز شود و یک تجربه مرور راحت را برای بازدید کنندگان شما فراهم کند. این موضوع به شما کمک می کند تا مشتریان خود را درگیر نگه داشته و منجر های جدید را به راحتی دریافت کنید.

SEO بهینه شده است

این موضوع با استفاده از دانش و تجربه تیم SEO ما به گونه ای تهیه شده است که موتور جستجو به راحتی وب سایت شما را پیدا کرده و در صفحه نتایج جستجو رتبه برتر از رقبای خود قرار می دهد. موتورهای جستجوگر با داشتن سئو فوق العاده خود ، عاشق وب سایت شما می شوند. این موضوع به شما کمک می کند تا از رقبای خود پیشی بگیرید.

ادغام Schema.org

Schema Markup به موتورهای جستجوگر کمک می کند وب سایت شما را بهتر درک کنند. این یک ویژگی مهم برای بهبود رتبه موتور جستجوگر وب سایت شما است. کد یکپارچه Schema به Google اطلاع می دهد که کدام قسمت از وب سایت برای چه منظور است ، بنابراین به شما در بهبود سئو کمک می کند.

همچنین ، گوگل وب سایتهای دارای قطعه های غنی و نشانه گذاری Schema.org را در اولویت قرار می دهد. از این رو ، اگر می خواهید بلیط بیشتری بفروشید ، بهترین برنامه کنفرانس رایگان است.

طراحی تمیز و جذاب

این موضوع دارای یک طراحی مدرن ، تمیز و جذاب برای جذب بازدید کنندگان شما در وب سایت است. جذابیت بصری و طراحی این موضوع جلوه ای ماندگار در بازدید کنندگان شما ایجاد می کند.

ادغام رسانه های اجتماعی

این موضوع به شما امکان می دهد آیکون های رسانه های اجتماعی را در قسمت پاورقی ادغام و نمایش دهید. رسانه های اجتماعی راهی عالی برای ارتقاء شغل و ارتباط با بازدید کنندگان است. همچنین ، این ویژگی به شما کمک می کند تا حضور در رسانه های اجتماعی تجارت خود را تقویت کنید. این موضوع حتی از رسانه های اجتماعی روسیه و چین مانند OK ، VK ، QQ و Zing نیز پشتیبانی می کند.

Cross Browser سازگار است

موضوع بارگیری دیجیتال یک تم سازگار با مرورگر است و بی عیب و نقص در همه مرورگرهای اصلی کار می کند. این موضوع در مرورگرهای محبوب مانند Chrome ، Firefox ، Safari ، Opera و Edge مورد آزمایش قرار گرفته است.

ابزارک آماده است

این تم دارای فضای کافی برای ابزارک ها است. این امکان را به شما می دهد ویدجت های مختلفی را در هر صفحه به غیر از صفحه اصلی اضافه و مدیریت کنید. طراحی ابزارک آماده به شما امکان می دهد وب سایت خود را مطابق میل خود شخصی سازی کنید بدون اینکه طرح را در موضوع ایجاد کنید.

تاریخ آخرین بروزرسانی تاریخ ارسال

موضوع بارگیری دیجیتال به شما امکان می دهد آخرین تاریخ به روز شده پست را در صفحه پست تنها نمایش دهید. فعال کردن آخرین تاریخ بروزرسانی پست به شما کمک می کند تا محتوای شما در موتور جستجو رتبه بهتری داشته باشد. همچنین ، به مخاطبان شما کمک می کند تا بدانند که مرتباً پست های خود را به روز می کنید.

داخلی سازنده داخلی

این موضوع همراه با شخصی سازی کننده داخلی داخلی است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را با پیش نمایش زنده سفارشی کنید.

ترجمه آماده است

دانلود دیجیتال یک تم آماده ترجمه است که به شما کمک می کند تا موضوع را به راحتی به زبان مادری خود ترجمه کنید. به راحتی می توانید موضوع را ترجمه کرده و با استفاده از این ویژگی ، آن را به زبان مادری خود استفاده کنید.

لوگوی سایت سفارشی

به راحتی می توانید با استفاده از قالب بارگیری دیجیتال ، آرم دلخواه خود را در وب سایت خود اضافه کنید.

اسکریپت های RTL آماده است

آیا از اسکریپت های راست به چپ (RTL) مانند عربی استفاده می کنید؟ خوب ، نگران نباشید! بارگیری دیجیتال از هر دو زبان LTR و RTL پشتیبانی می کند. می توانید با اطمینان بنویسید!

کدهای تمیز و اظهار نظر

موضوع بارگیری دیجیتال به دنبال بهترین شیوه های کد نویسی و ویژگی های کدهای تمیز و اظهار نظر توسعه یافته است. کدهای اظهار شده در درک عملکرد بخش کمک می کند و ویرایش را آسان تر می کند.

به روزرسانی های منظم

ما موضوعات خود را بطور منظم و جدیدترین استانداردهای امنیتی و فنی به روز می کنیم. با به روزرسانی های منظم ما می توانید وب سایت خود را از آسیب پذیری ها مصون نگه دارید.

CSS سفارشی

آیا می خواهید رنگ یا جلوه های انیمیشن هر بخش از موضوع را تغییر دهید؟ خوب ، می توانید با ویژگی Custom CSS این موضوع ، به راحتی رنگ را تغییر داده و یا اثرات CSS بخشی را که دوست ندارید تغییر دهید. می توانید جلوه های CSS را مستقیماً از شخصی ساز تغییر یا اضافه کنید.

مستندات گسترده

موضوع بارگیری دیجیتال از اسناد گام به گام گسترده برای کمک به شما در استفاده از این موضوع برخوردار است. شما می توانید با کمک اسناد و مدارک ما ، یک وب سایت کاملاً کاربردی و حرفه ای از ابتدا ایجاد کنید.

پشتیبانی دوستانه و سریع

سردرگم؟ آیا سؤال یا ایده ای در رابطه با مضامین ما دارید؟ خوب ، شما می توانید با تیم پشتیبانی دوستانه و سریع ما از طریق بلیط پشتیبانی ما برای هرگونه کمک در رابطه با موضوع ما تماس بگیرید.

دانلود دیجیتال موضوع وردپرس کاملاً رایگان است

ما به دلیل استفاده از طرح “دانلود بار دیجیتال” از شما هزینه نمی گیریم. و ، گرفتن وجود ندارد.

می توانید موضوع را در هر تعداد سایت به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید. هیچ محدودیتی در مورد ویژگی های موجود در این موضوع و هزینه مخفی وجود ندارد.

نکته : متن توضیحات توسط مترجم گوگل از سایت منتشر کننده قالب ترجمه شده است.

مشخصات قالب در سایت اصلی
طراحRara Theme
پیش نمایش اصلیکلیک کنید
مشخصات قالب نسخه فارسی
نسخه۱.۰.۵
فونت مورد استفادهفونت فارسی شبنم
دریافت نسخه فارسیکلیک کنید

 

دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو. وبمستر ، طراح و پشتیبان سایت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا